Varpie Endüstri

Ekleyen : 

varpie

0 inceleme

Sektör Makine İmalat Montaj

Türkiye Sanayi ve Ticarettten Mail Gönder

Firmaya Mail gönder

Firmaya mail göndermek için aşağıdaki formu doldurun.


Varpie Endüstri, kurulduğu tarihten beri müşterilerini mutlu etmeyi başarmıştır. Esas amacı, katma değeri yüksek ürünler üreterek insan hayatını kolaylaştıran buluşlar çıkarmaktır. Bu aşamada kalite ve müşteriye önem veren Varpie, “Kaliteli ürün, Mutlu müşteri” anlayışı ile iş hayatını sürdürüp, birinci önceliği para olmayan bir firmadır.

Varpie Endüstri, savunma sanayi, uçak sanayi, paketleme teknolojileri gibi birçok sektöre hizmet veren bir firma olmasına rağmen, bunun yanısıra yazılım, otomasyon, motor teknolojileri gibi daha birçok endüstriyel alanda hizmet vermeye devam ediyor.

Birçok ülke ve eyalette çok fazla müşteri portföyü ve çözüm ortakları bulunan Varpie Endüstri, piyasada ki en kaliteli ürünü üretmeyi veya pazarlamayı hedefler. Varpie’nin pazarlama ağının çok geniş olması, bir çok insana iş fırsatı ve para kazanma fırsatı kazandırmıştır.

Misyonumuz tüm ülkelerde bir pazarlama ağı kurup müşterilerine doğru ürünü ulaştırmaktır. Tedarik ağımızı genişleterek bir çok insanın da hayatına güzel fırsatlar kazandırmaktır.

Yorum Yapın

Lütfen Giriş yapın veya Üye Olun

Tüm Hakları Saklıdır  |   Promedyanet | Hayat Ansiklopedisi | Ansiklopedi Bilgileri | Türkiye Sanayi ve Ticaret

Araç çubuğuna atla