Robokids Eğitim Teknolojileri

Ekleyen : 

robokids

0 inceleme

Sektör Oyuncak


RoboKids 2016 yılında Manisa’nın ilk robotik kodlama atölyesi olarak çocuklara yönelik Robotik Kodlama atölyeleri düzenlemek üzere kurulmuştur. Kısa sürede Manisa’nın sevilen kurumlarından olan Robokids her yıl büyüyerek farklı işkollarında ilerleyerek artık Türkiye’nin bilinen ve sevilen bir markası olmuştur.

Çocukların oynarken öğrenmesi ve öğrenirken birçok farklı açıdan gelişim süreçlerine katkı sağlaması adına özel olarak geliştirilmiş araçları dünyanın dört bir yanında araştırıp Türkiye pazarına sunmaktadır. Türkiye pazarına sunduğu ürünler için pazara özgü müfredatlar oluşturarak paydaşları ile ücretsiz olarak paylaşmıştır.

Robokids özellikle okul öncesi çocuklar için özel olarak tasarlanmış robotik kodlama çözümlerini tüm Türkiye’de bilinir hale getirerek marka değerini attırmıştır. Robotik kodlama ile ilgili olan bilgilerini kendi tasarladığı kutu oyunları ile yine Türkiye’de üreterek pazara süren firmamız Robokids İle Kodlama Öğreniyorum adlı uygulaması ile 4 yaştan itibaren çocuklara kodlamanın temellerini öğretecek şekilde Google Play’de yer almaktadır.

Hızlı bir şekilde Manisa’da robotik kodlama atölyesi olarak kurulan firma hızla büyüyen bir şirket olarak kendi robotik kodlama ürünlerinin üretimi, yeni uygulama fikirleri ve kutu oyunları ile ihracat yapan bir firma haline gelmek için arge çalışmalarını sürdürmektedir.

Yıllar boyunca sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi dünyaca ünlü markanın oyuncakları ve thinkfun gibi ünlü markaların akıl/zekâ oyunlarını sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Lütfen Giriş yapın veya Üye Olun

Tüm Hakları Saklıdır  |   Promedyanet | Hayat Ansiklopedisi | Ansiklopedi Bilgileri | Türkiye Sanayi ve Ticaret

Araç çubuğuna atla