Elka Bayrak

Ekleyen : 

Elka Bayrak

0 inceleme

Sektör Genel

Türkiye Sanayi ve Ticarettten Mail Gönder

Firmaya Mail gönder

Firmaya mail göndermek için aşağıdaki formu doldurun.


1999 yılından beri bayrak imalatında Türkiye’nin en iyi firmalarından olan Elka Bayrak, kendi sektöründeki yenilikleri takip ederek, makine parkurunu sürekli yenilemektedir. Bayrak imalatında kullanılan boyaları gelecek nesillere daha iyi bir yaşanılacak dünya bırakmak için doğa dostu boyalar kullanmaya özen göstermektedir.
Bayrak imalatında genellikle raşel ve saten olmak üzere iki farklı kumaş türü kullanılmaktadır, süreç içerisinde ilk aşama sizlerden gelen talep ve isteklere göre kumaş belirlemektir. İkinci aşama olarak bayrak üzerinde istemiş olduğunuz görselin tarafımıza gönderilerek bunu baskıya uygun olarak dizayn ve renk çalışmasının yapılmasıdır. Bu çalışmaların yapılmasının en önemli nedeni istemiş olduğunuz ürünlerin kalitesini mümkün olduğu kadar en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Baskı işleminden sonra üçüncü aşamamız siparişlerinize sıcak kesim ve dikiş uygulamamızdır.
Büyük bir titizlikle imal edilen bayraklarımız her biri ayrı ayrı paketlenerek, Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar istemiş olduğunuz kargo firması ile gönderilmektedir.

Yorum Yapın

Lütfen Giriş yapın veya Üye Olun

Türkiye Sanayi ve Ticaret | Promedyanet desteği ile yayınlanmaktadır.

Araç çubuğuna atla