DFC Tank Basınçlı Kap Üreticisi Co., Ltd

Ekleyen : 

dfctankvessel

0 inceleme

Sektör Tank Tanker ve Dorse


DFC Tankı Basınçlı Kap Üreticisi Co, Ltd Kuzey Çin’in önde gelen basınçlı kap üreticisidir. Bu hattı 1984 yılında devreye almıştır. Şimdiye kadar DFC, üretim ve yönetimde büyük deneyime sahiptir. Ürün kapsamı geniş ve çeşitlidir, fermantasyon tankı, şarap fermantasyon tankı, paslanmaz fetmenter, fermantasyon kabı, paslanmaz bira fermentörü, depolama tankı, rezervuar tankı, yakıt depolama tankları, gaz depolama tankı, yağ depolama tankı, ısı eşanjörü, hava soğutucu, alüminyum hava soğutucu, hava soğutucu demeti, hava soğutucu demetleri, hava filtre sistemi, hava filtresi, systemoil su ayırıcı filtre, su ayırıcı filtre , büyük depolama tankı, büyük basınçlı kap, büyük basınçlı tank vb. kendi ürünlerimiz ve ayrıca özelleştirilmiş siparişleri kabul edebiliriz.

Basınçlı kap performansı son derece önemlidir çünkü basınç altındaki sıvıların arızalanması son derece tehlikeli olabilir. DFC bilgili bir basınçlı kap üreticisidir ve sizi doğru yönde yönlendirir.Tasarım, mühendislik, işleme, kaynak, montaj ve ekipman yenileme yeteneğine sahiptir. .

Müşterimiz, hat, petrol ve gaz endüstrisi, kimya endüstrisi, yiyecek ve içecek endüstrisi, ilaç endüstrisi, su arıtma işleri ve çevre koruma, demir çelik endüstrisi, elektrik santrali vb. Farklı alanlardan gelmektedir. Tüm ekipmanlarımız taleplerini karşılayabilir ve iyi çalışır. Şimdi müşterilerimiz Peru, Hindistan, Avrupa, ABD, Asya ve benzerlerinden. İyi ürünler, iyi teknoloji ve rekabetçi fiyat sunuyoruz.Dünyanın her yerinden daha fazla müşteri ile tanışmayı ve iş ilişkisi kurmayı umuyoruz. web sitemiz: https://www.dfctank.com

Yorum Yapın

Lütfen Giriş yapın veya Üye Olun

Tüm Hakları Saklıdır  |   Promedyanet | Hayat Ansiklopedisi | Ansiklopedi Bilgileri | Türkiye Sanayi ve Ticaret

Araç çubuğuna atla